Skip to content

EKONOMIŠKUMAS A+

A+ energinio naudingumo klasės butuose užtikrinamas didesnis pastato apšiltinimas ir sumažintas šilumos praradimas per pastato konstrukcijų jungtis. 

SUTVARKYTA
APLINKA

Naujakurių laukia sutvarkytas ir pilnai įrengtas gerbūvis: išlyginamas sklypas, pirmo aukšto butams numatytos vietos terasoms, paklojamos trinkelės, pasėjama veja.

REKUPERACIJA

Bus įrengta rekuperacinė oro vėdinimo sistema ir taip kambariuose užtikrinant sveikesnę aplinką: gaivus ir grynas oras padės būti žvaliam ir aktyviam visą dieną, o naktį užtikrins pilnavertį ir kokybišką miegą.

STOVĖJIMO VIETA AUTOMOBILIUI

Visiems butams bus priskirta vieta automobiliui.

BALKONAS ARBA TERASA

Butuose bus įrengti balkonai, terasos, kur galima bus turėti jaukią erdvę vakaro arbatai ar vėlyviems savaitgalio pusryčiams.

ŠVIESŪS NAMAI

Grindis siekiantys aukštos klasės sandarūs langai suteiks butams lengvumo ir erdvės bei užtikrins namų šilumą ir šviesą kiekviename kambaryje. Natūrali dienos šviesa namams suteiks ramybės, o butų gyventojams – visada teigiamas emocijas.

ŠILDOMOS GRINDYS

Namuose galėsite vaikščioti basomis net ir šaltą žiemą – visuose butuose įrengiamas reguliuojamas grindinis šildymas užtikrins tolygų šilumos pasiskirstymą ir komfortabilią oro cirkuliaciją visuose namuose. Taip sutaupysite ir vietą kambariuose, ir šildymui skiriamas išlaidas.

FUNKCIONALUS IŠPLANAVIMAS

Pasirūpinta ergonomišku ir protingu butų išplanavimu, kur kiekviena detalė yra apgalvota ir neatsiejama buto dalis.

UŽDARA TERITORIJA

Gyventojų privatumas ir saugumas užtikrinamas kuriant uždarą teritoriją. Bendra teritorija aptveriama segmentine tvora, įrengtas apšvietimas, automatiniai įvažiavimo vartai.

SUSISIEKITE SU MUMIS!

  Sekite mus:

  Projekto pardavimu ir rinkodara rūpinasi:

  © Ainių namai 2021 | Privatumo politika

  Tinklalapį kūrė:  

  © Ainių namai 2021 | Privatumo politika

  Sekite mus:

  Projekto pardavimu ir rinkodara rūpinasi:

  Tinklalapį kūrė:

  Atvykite apžiūrėti butus

  Atvirų durų diena

  Gegužės 4 d. | 11-14 val.

  Būtina išankstinė rezervacija